Довжелезна черга або переплата майже 1 тис доларів: як в Україні купити iPhone 15

Учора, 29 вересня, в Україні почався продаж iPhone 15, хоча деякі українці уже раніше його купили. Уже пару тижнів всі офіційні продавці Apple, такі як Moyo, Rozetka, приймають попередні замовлення, але потрібно чекати. Залежно від моделі та пам’яті ціни коливаються від 42499 до 83499 доларів.

Неофіційні продавці пропонують iPhone 15 просто зараз, але до ціни моделі потрібно додати 20-30 тисяч гривень. Той найдешевший смартфон 15 лінійки Apple вартує від 55 тисяч, найпотужніша версія перевищує 100 000. Про це повідомляє “Телеграф”.

В офіційних магазинах можна залишити заявку на смартфон онлайн, без передоплати. Через те, що можна залишити одну заявку на 1 людину, потенційні покупці залишають заявки у всіх магазинах. Через це потенційний попит на ці смартфони у декілька разів вищий за реальний.

Коли офіційний продаж почався в Україні, журналістам запропонували внести повну передоплату. Після цього обіцяли привезти смартфон 29, максимум 30 вересня.

В магазині Moyo  сказали, що спочатку отримають лише невелику партію новинок, яку розподілять між тими, хто залишив заявку першими. При цьому бронь діє лише 5 днів – потрібно оплатити покупку повністю, або ваше замовлення анулюють. Коли можна отримати смартфон на руки, не кажуть.

Купівля у неофіційних продавців

На етапі замовлення неофіційні покупці виставили такі ж ціни, як і офіційні. Але потім продавці передумали, додавши 20-30 тисяч гривень до початкової ціни. До речі, кажуть, що найближчим часом ціни не знизяться.

Джерело Телеграф

Не пропустіть