Британська армія використала сучасний 3D-принтер для швидкого ремонту техніки на найбільших навчаннях НАТО

9-й Театральний підтримуючий батальйон Королівських інженерів використовує цю технологію для виготовлення запасних частин для техніки та друку важливих модифікацій обладнання під час навчань НАТО “Steadfast Defender”. Це розгортання є найбільшим за участю НАТО в Європі за останні покоління.

Армія використовує мобільні принтери для друку як металевих, так і пластикових деталей. Вперше у світі ця технологія використовується будь-якими військовими для підтримки масштабних навчань НАТО. Завдяки можливості виробляти металеві деталі менш ніж за годину, 3D-друк холодним металом дозволяє уникнути необхідності відправляти деталі на ремонт, заощаджуючи час та транспортні витрати.

Міністр оборони Грант Шаппс зазначив: “Ця передова технологія є ще одним чудовим прикладом того, як Британія знаходиться на передовій інновацій в обороні, надаючи нашим зразковим Збройним силам швидкий спосіб гнучко реагувати в полі.”

Технологія металевого друку працює за допомогою комп’ютерного проєктування, яке дозволяє цифровим шляхом створювати компонент. Тонкий металевий порошок, такий як мідь, алюміній або сталь, вистрілюється через сопло зі швидкістю, що перевищує швидкість звуку втричі, формуючи компонент шар за шаром. Після побудови компонент піддається постобробці, такій як термічна обробка, фрезерування та завершальні роботи.

Принтер наразі використовується для обслуговування старіших транспортних засобів, таких як Land Rover, друкуючи важкодоступні запасні частини. На майбутнє планується створення каталогів компонентів для нових автопарків, таких як BOXER та AJAX, щоб деталі могли друкуватися на вимогу у полі.

Джерело GOV.UK

Не пропустіть