Доступний 4К-телевізор Redmi надійшов у продаж

Компанія Xiaomi вже давно відома своїми телевізорами, а зараз і її суббренд Redmi випустив лінійку розумних телевізорів. Раніше в продаж вже надійшли дві моделі, які оснащені дисплеями діагоналлю 55 дюймів і 65 дюймів, і залишилася тільки молодша, найдешевша і найцікавіша модель X50 з діагоналлю 50 дюймів.

Цей телевізор має IPS-матрицю з роздільною здатністю 4K з 85-відсотковим охопленням NTSC. Частота оновлення тут, очікувано, стандартна лише 90 Гц. Дисплей, що цікаво, займає 97 відсотків передньої панелі, чим можуть похвалитися небагато телевізорів навіть з більш дорогого сегмента. Варто відзначити наявність технології MEMC, яка забезпечує плавне відтворення мультимедіа. Також телевізор оснащений чотирма динаміками, сумарна потужність яких становить 12,5W. Пристрій підтримує Dolby Audio і DTS-HD для високоякісного звуку.

Redmi X50 використовує чотирьохядерний чіпсет, в парі з яким працюють 2 ГБ ОЗУ. Внутрішньої пам’яті тут встановлено 32 ГБ. Є підтримка голосового введення завдяки розумній системі, що складається з декількох мікрофонів.

Джерело prostomob.com
Не пропустіть