Додаток Microsoft Family Safety став доступний для всіх

У ньому можна обмежити час використання гаджета, а також відстежувати місцезнаходження.

Новий додаток Microsoft Family Safety, анонсований в березні, став доступний для завантаження будь-якому користувачеві з пристрою iOS або Android.

В додатку батьки зможуть отримувати звіти про те, скільки часу їх діти використовували ту чи іншу програму, як довго в цілому перебували біля екранів своїх пристроїв. Також він дозволяє обмежувати час використання додатків та ігор, причому діти зможуть запросити продовження часу, якщо заданого інтервалу виявилося недостатньо.

Крім цього, Family Safety App дозволяє відстежувати спроби покупок: програма надсилатиме на електронну пошту лист щоразу, коли діти будуть намагатися купити щось через Microsoft Store. Можна також налаштовувати різні веб-фільтри пошуку в браузері — вони будуть працювати в браузері Microsoft Edge на Windows, Xbox і Android, але Microsoft також працює над додаванням підтримки на iOS.

Остання, але не менш важлива особливість Microsoft Family Safety полягає в тому, що він дозволяє членам сім’ї ділитися своїм місцерозташуванням. У майбутньому компанія додасть в нього повідомлення про те, що член сім’ї прибув або покинув те чи інше місце, але дана можливість буде доступна лише передплатникам Microsoft 365.

Джерело engadget
Не пропустіть