UPG_price_d+m

Backfire від Brave1: стійкий до російського РЕБу український дрон, готовий до серійного виробництва

Backfire – новий ударний дрон, стійкий до російського РЕБу, від українських розробників, які входять до оборонного кластера Brave1. Цей безпілотник здатний пролетіти до 35 кілометрів в тил ворога та уразити стратегічні об’єкти.

Однією з ключових переваг Backfire є використання GPS-антени, що практично унеможливлює заглушення сигналу та робить дрон стійким до ворожих засобів РЕБу. Повна автономність безпілотника додає ступінь непередбачуваності для російських військових, які не можуть визначити його точні координати чи наземні команди.

Backfire вже продемонстрував ефективність на фронті, здійснивши принаймні 50 успішних місій протягом останніх двох місяців. Розробники активно співпрацюють з загоном “Злі птахи” ЗСУ, щоб постійно удосконалювати цей безпілотник. Наразі дрон пройшов комісію Міноборони та очікує на наказ щодо його введення в експлуатацію, і це вже відкриває можливість для державного замовлення. Творці Backfire вже готуються до масового виробництва, підкреслюючи важливість збільшення кількості безпілотників на фронті.

Джерело Михайло Федоров

Не пропустіть