Apple витратила кілька років, щоб змусити Apple Watch працювати з телефонами на Android

Після того, як Міністерство юстиції США розпочало судовий процес проти Apple, стверджуючи, що компанія утримує незаконну монополію на ринку смартфонів та деяких супутніх послуг, купертінівці виступили з несподіваною історією.

Протягом багатьох років однією з головних критичних зауважень на адресу Apple був її підхід “обгородженого саду”, який вкрай ускладнює або унеможливлює використання її пристроїв з іншими продуктами, що не належать Apple. Однак, схоже, що технологічна компанія все ж таки спробувала зробити так, щоб її Apple Watch працював з телефонами на Android.

Насправді Apple виношувала цю ідею протягом трьох років. Заява Apple є відповіддю на звинувачення Мін’юсту в тому, що Apple стоїть на сторожі своєї екосистеми.

Смартгодинник Apple – Apple Watch – сумісний лише з iPhone. Таким чином, якщо Apple може підштовхнути користувача до купівлі Apple Watch, для нього стає дорожче придбати інший тип смартфона, оскільки це вимагає від користувача відмовитися від свого дорогого Apple Watch і придбати новий, сумісний з Android.

Apple стверджує, що існують технологічні обмеження, і Apple Watch просто не може працювати з телефонами на Android. Це особливо цікаво, оскільки існує старий звіт, який стверджує те саме, але тільки зараз Apple визнає це.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть