Apple скасує презентацію iPhone 12

Про це повідомили інсайдери.

iPhone 12 повинен з’явитися в новому дизайні і отримати підтримку 5G, але, схоже, що Apple планує відкласти запуск нового пристрою, аж до 2021 року через пандемію коронавірусу. Про це повідомило видання Nikkei, в якому посилаються на три джерела, близькі до компанії.

Флагманські айфони випускаються щороку у вересні, починаючи з 2011 року, і тепер клієнти очікують новий iPhone в цю ж пору року. Проте, за словами видання, Applr зіткнулася з перебоями в роботі виробничих ліній, через що виробник може перенести реліз нових смартфонів.

Nikkei зазначає, що навіть якщо iPhone 12 буде анонсований у вересні, випуск телефону все ж може затриматися або, принаймні, вийде обмеженим тиражем. Стабілізувати масовий випуск, на думку інсайдерів, корпорації вдасться не раніше 2021 року.

«Крім обмежень в ланцюжку постачань Apple турбується про те, що поточна глобальна ситуація, викликана пандемією коронавірусу, призведе до низької купівельної спроможності. Споживачі відмовляться від придбання нового смартфона, що, в свою чергу, вплине на темпи продажу першого iPhone з підтримкою 5G», — зазначається в повідомленні Nikkei Asian Review.

За чутками, причиною затримки масового виробництва смартфонів також стало вимушене припинення співпраці з компаніями, які займалися розробкою прототипів компонентів нових iPhone. Очікується, що остаточне рішення про терміни проведення презентації Apple прийме в травні.

Джерело digitaltrends
Не пропустіть