Apple офіційно презентувала iPad mini 6

Другим продуктом, який Apple показала в рамках своєї офіційної презентації, став новий iPad mini 6. Ця модель, на відміну від раніше презентованого iPad 2021, справді отримала значні покращення у порівнянні з попередником, і у першу чергу ці покращення стосуються дизайну.

Новий iPad отримав 8.3-дюймовий дисплей з яскравістю 500 кд/м2, підтримкою True Tone, широким кольоровим спектром та заокругленими краями. Завдяки оновленому дизайну планшет максимально схожий на iPad Pro останніх поколінь, що робить дизайн модельного ряду планшетів Apple більш впізнаваним та єдиним.

Окрім цього, тепер iPad mini та iPad Pro об’єднує порт для підключення периферії та зарядного пристрою USB-C. Також модель підтримує роботу в мережах п’ятого покоління. До фішок слід віднести також оновлені камери 12 МП з підтримкою зйомки в 4К на основний сенсор, стереодинаміки та підтримку Apple Pencil Gen 2.

iPad mini 6 повинен поступити у продаж за ціною в 499 доларів за стартовий варіант, решта характеристик якого, у тому числі конфігурації пам’яті, поки залишаються невідомими. Скоріш за все, це спричинено відсутністю змін у конфігураціях пам’яті у порівнянні з попереднім поколінням, iPad mini 5.

Не пропустіть