Amazon дозволить автовиробникам використовувати ПЗ Alexa для створення власних голосових помічників

Компанія Amazon анонсувала нову послугу під назвою Alexa Custom Assistant. Вона дозволяє стороннім компаніям розробляти власного цифрового помічника, використовуючи технологію, яка лежить в основі голосового помічника Amazon Alexa.

Автовиробники зможуть придумати для свого голосового помічника ім’я, унікальні слова, які будуть його активувати, голос, навички та можливості.

Вартість розробки інтелектуального помічника з використанням цієї послуги буде залежати від пристрою або транспортного засобу, варіантів використання клієнтами і мовних вимог.

У компанії пояснили, що клієнти зможуть використовувати Alexa Custom Assistant водночас зі «звичайним» Alexa.

«Помічник бренду зможе виступати в якості спеціаліста з продукту, тоді як Alexa допомагатиме з повсякденними потребами», — розповіли в Amazon.

Компанія Amazon прийняла таке рішення, щоб уникнути проблем, що виникають під час створення компанією власної технології цифрового помічника з нуля. Процес може бути дуже дорогим і трудомістким.

За словами Amazon, компанія Fiat Chrysler, яка раніше співпрацювала з Amazon у впровадженні своїх технологій в автомобілі, стане першим автовиробником, який розробить власного цифрового помічника за допомогою Alexa Custom Assistant.

Джерело amazon cnbc
Не пропустіть