UPG_price_d+m

Аксесуари для смартфона, які дуже знадобляться взимку: топ-5

Уже цього тижня в Україні прогнозують сніг та мороз. Через низькі температури страждають і наші смартфони, тому саме час запастися необхідними зимовими аксесуарами. Маючи такі гаджети, вам не страшні будь-які проблеми, пов’язані з поганою погодою.

Рукавиці для сенсорного екрана

Такі рукавиці допомагають працювати з екраном смартфона. На відміну від звичайних, на пальцях вони мають спеціальні вставки з теплопровідного матеріалу. Вони допомагають екрану сприймати доторки. На ринку є безліч моделей таких рукавиць – від дешевих і до елітних.

Грілка для рук-павербанк

Руки швидко замерзають, якщо користуватися смартфоном на морозі. Але якщо мати грілку, яка працює від вбудованого акумулятора, то цієї проблеми можна уникнути. Цією грілкою можна також заряджати телефон. Але краще не робити цього на морозі, бо може виникнути коротке замикання.

Зимовий чохол для смартфона

Йдеться не про милі плюшеві чохли, які продають в Китаї, а спеціальну маленьку сумочку з утеплювачем. Мало хто знає, але мороз дуже сильно шкодить будь-якому смартфону. Тому при низьких градусах на дворі краще кинути телефон в маленьку сумочку, ніж носити в кишені.

Заглушки для роз’ємів

Зима в Україні така, що один день йде дощ, другий день – сніг. Тому якщо ви часто користуєтесь телефоном на дворі, потрібно мати заглушки для роз’ємів. Тільки уявіть, що буде, якщо в роз’єм попаде вода, а потім замерзне. До речі, вони коштують копійки.

Старі-добрі провідні навушники

Багато хто уже давно відвик від провідних навушників, перейшовши на Bluetooth-гарнітуру. Проте в умовах низьких температур акумулятор таких навушників, який сам по собі є маленьким, швидко розряджається. Тому краще на зиму придбати провідну модель.


Не пропустіть