З’явилися рендери Motorola Edge 50 Ultra, які розкривають ключові особливості камери

Після нещодавніх витоків інформації про моделі Motorola Edge 50 Pro та Edge 50 Fusion сьогодні три майбутні пристрої доповнив витік про модель Edge 50 Ultra, яка є топовою в лінійці.

Презентація моделі Edge 50 Pro запланована на 3 квітня, і, за останніми чутками, модель Edge 50 Fusion може приєднатися до неї. Цікаво, що рендери моделі Edge 50 Ultra, які ви побачите нижче, також мають дату 3 квітня на екрані, як і решта. Це може означати, що всі три пристрої будуть представлені наступного тижня. Однак 3 квітня – наступної середи, а на цих рендерах зазначено “Вівторок, 3 квітня”, тому можливо, все ж трохи потрібно приймати з обережністю.

Кажуть, що в Edge 50 Ultra використовуватиметься недавно представлений процесор Snapdragon 8s Gen 3, який, по суті, є “лайтовою” версією Snapdragon 8 Gen 3, запущеної минулого року. В Edge 50 Ultra буде три камери на задній панелі, всі на 50 Мп: 12-мм ширококутна, а також перископна камера на 72 мм, яка, ймовірно, буде рекламуватися як камера з 3-кратним оптичним зумом.

Крім того, встановлено лазерний автофокус та багатосвітлодіодний спалах. Телефон буде доступний у трьох кольорах: світло-бежевий, чорний та персиковий. Здається, що модель чорного кольору має покриття зі штучної шкіри, а персиковий може мати аналогічне оформлення. Версія світло-бежевого кольору, з іншого боку, має безперервне покриття по всій задній частині, яке безшовно переходить в піднятий блок камери.

Сенсорний екран моделі має скруглені бокові краї. Edge 50 Ultra стане дебютом нового інтерфейсу Android від Motorola, який отримав назву Hello UI, з обіцянкою трьох основних оновлень Android. Ймовірно, Edge 50 Ultra буде коштувати 999 доларів – в США його дуже ймовірно перейменують на Motorola Edge+ 2024 або Edge Ultra 2024.

Джерело GSMArena

Не пропустіть