Motorola Edge 50 Pro пройшов тест у Geekbench: які результати він показав

Motorola готується представити новий смартфон Motorola Edge 50 Pro. Витоки інформації посилилися в останні кілька днів, в той час як компанія продовжує поширювати тизери в інтернеті. Хоча деякі чутки вказували на те, що телефон буде оснащений нещодавно випущеним Snapdragon 8s Gen 3, з’явилися нові докази того, що ці оптимістичні чутки розвіялися. Motorola Edge 50 Pro буде тонованим флагманом з процесором Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3.

Edge 50 Pro з’явився на сайті Geekbench з процесором Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3. Хоча це все ще надійний чипсет у порівнянні зі звичайними процесорами середнього класу, він на кілька миль нижче нещодавно випущеного Snapdragon 8s Gen 3. Це також означає, що Motorola Edge 50 Pro не буде конкурувати з іншими флагманами з чіпами Snapdragon 8. Телефон отримав одноядерний результат 1 097 і багатоядерний результат 3 114 ядер.

Цікавим фактом є те, що Motorola тизерила Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 в Китаї, можливо, для Motorola X50 Ultra. Тепер, з новим бенчмарком Geekbench, ми можемо відкинути Motorola Edge 50 Pro як ребрендований X50 Ultra.

Edge 50 Pro з’явився в тесті з 12 ГБ оперативної пам’яті. Ми припускаємо, що це лише одна з можливих конфігурацій. Він також мав Android 14, але це навряд чи є сюрпризом на даний момент. На мікросайті смартфона Motorola підтвердила, що він має 6,7-дюймовий 1,5K pOLED-дисплей з частотою оновлення 144 Гц. Панель “підтверджена Pantone” з піковою яскравістю 2 000 ніт. Він має вбудований сканер відбитків пальців і 50-мегапіксельну основну задню камеру.

З точки зору дизайну, Edge 50 Pro – це тонкий смартфон з вигнутими краями. Пристрій має плоский дисплей і вирівняну по центру камеру з отвором. Він буде продаватися в трьох різних колірних варіантах: чорному, фіолетовому та білому. Останній має веганське шкіряне покриття.

Джерело Gizchina

Не пропустіть