Камера майбутнього Motorola Edge 50 Pro першою у світі отримала сертифікат Pantone Validated

Motorola готується до презентації смартфона Edge 50 Pro. Бренд, що належить Lenovo, вже підтвердив чипсет, на якому буде працювати пристрій. А тепер з’явилася інформація про дисплей та камеру майбутньої новинки.

Motorola Edge 50 Pro буде оснащений вигнутим POLED-дисплеєм з вирівняним по центру отвором для селфі-камери. Згідно з отриманою інформацією, пристрій матиме 6,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 1,5K та частотою оновлення 144 Гц. Пікова яскравість екрана становитиме 2 000 ніт, він підтримуватиме HDR10+ та 100-відсотковий колірний обхват DCI-P3. Є підекранний сканер відбитків пальців. Дисплей отримав сертифікат Pantone Validated з реалістичними кольорами та точною передачею відтінків шкіри.

Камера Motorola Edge 50 Pro є першою у світі, яка отримала сертифікат Pantone Validated. Це означає, що кольори та відтінки шкіри на знімках будуть відповідати стандартам Pantone. На задній панелі пристрою, на острівку, що підіймається, розташовані три сенсори та основний об’єктив з роздільною здатністю 50 Мп.

Пристрій також матиме функції штучного інтелекту, такі як адаптивна стабілізація, відстеження автофокусу, режим нахилу тощо. Також буде доступна тема Generative AI для створення власних унікальних шпалер на основі штучного інтелекту.

Motorola Edge 50 Pro буде доступний у трьох кольорах – фіолетовому та чорному з текстурою зі штучної шкіри та градієнтним відтінком, що нагадує відтінок сірого та кремового. Вже підтверджено, що майбутній смартфон буде оснащений процесором Snapdragon 7 Gen 3.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть