Motorola поділилася тизерним відео телефону Moto X50 Ultra, в якому гармонійно поєднується Формула 1 та штучний інтелект

2024 рік буде роком штучного інтелекту, навіть більше, ніж минулий. Moto щойно випустила перше тизерне відео для Moto X50 Ultra, і, попри те, що в ньому показано болід Формули-1, саме штучний інтелект є головною родзинкою відео.

У самому відео можна побачити короткий огляд самого телефону: задню панель зі шкірозамінника та камеру, заховану у верхньому лівому кутку.

Допис у Weibo, який поширив відео, розпливчастий, але в ньому згадується Гран-прі Китаю Формули-1 (компанія Lenovo, власник Motorola, є офіційним спонсором Формули-1). Перегони в Китаї заплановані на 21 квітня, і з огляду на цей допис, Motorola, ймовірно, планує представити Moto X50 Ultra приблизно в цей же час.

Минулого року не було ні X40 Pro, ні тим більше Ultra, був лише Moto X40, який (з невеликими змінами) з’явився на світовому ринку як Moto Edge 40 Pro. До цього був Moto X30 Pro, який (знову ж таки з невеликими змінами) став Moto Edge 30 Ultra. Насправді ніякої X-серії Ultra раніше не існувало.

Деякі повідомлення стверджують, що Motorola Edge 50 Pro матиме акумулятор ємністю 4500 мАг з дротовою зарядкою 125 Вт і бездротовою 50 Вт. Це недалеко від того, що пропонує Edge 40 Pro, який має акумулятор на 4600 мАг з дротовою зарядкою 125 Вт і лише 15 Вт бездротової зарядки.

Але якщо дотримуватися правил іменування Moto, то Edge 50 Pro буде заснований на Moto X50, а не на X50 Ultra. Звичайно, це лише припущення. У будь-якому випадку, перший в історії Moto X Ultra має бути чимось особливим.

Джерело SPARROWS NEWS

Не пропустіть