З’явилися перші подробиці про POCO X3 Pro

Нещодавно компанія Redmi презентувала свої флагманські моделі Redmi K40 та Redmi K40 Pro, які, цілком імовірно, будуть продаватися на міжнародному ринку під брендом POCO. Очікується, що вони будуть випущені, відповідно, як POCO F3 та POCO F3 Pro.

Зараз стало відомо, що компанія POCO готує до виходу ще один смартфон, який, щоправда, буде більш доступним – ним стане POCO X3 Pro, який повинен бути презентований вже найближчим часом. Що важливо, новинка гарантовано буде представлена і на українському ринку.

За роботу моделі буде відповідальний поки офіційно не анонсований флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 860. Згідно з інсайдерськими даними, чіпсет буде розроблений POCO у співпраці з Qualcomm, щоб створювати на його базі смартфони, які будуть максимально привабливими у відношенні ціни до якості. Очікується, що чіпсет стане розігнаною версією Qualcomm Snapdragon 855+, який був флагманським чіпсетом 2019 року.

POCO X3 Pro повинен отримати дисплей з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 120 Гц, щоправда, поки невідомо, буде це IPS чи AMOLED. Автономність моделі буде на хорошому рівні завдяки акумулятору об’ємом 5200 мАг. На даний момент вартість новинки та решта характеристик залишаються невідомими.


Не пропустіть