З’явилися перші дані про Xiaomi Mi Band 6

Видання Gizchina з посиланням на LOGGER опублікувало інформацію про витік даних з додатку ZEPP щодо майбутнього фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6. У коді додатку цей девайс фігурує як “Mi Band 6”, а також є реєстраційний номер CMIIT ID, під яким девайс проходив сертифікацію China Radio Certification. Також відомо, що девайс успадкує фішку попередника та буде підтримувати NFC.

Також стало відомо, що модель буде проходити під кодовим номером “Pangu” та вийде у двох версіях – з NFC та без нього. Відомо також, що Xiaomi Mi Band 6 буде підтримувати голосового асистента Amazon Alexa та моніторинг рівня насиченості крові киснем SpO2. Очікується, що дизайн та розмір дисплея не особливо зміниться.

Виявлено також перелік додатків, сповіщення з яких зможе відображати Xiaomi Mi Band 6 – серед них є Instagram, Discord, Twitter, Skype, Spotify, TikTok, Viber, Facebook та багато інших популярних сервісів. Крім цього, у девайса буде підтримка відтворення музики зі смартфона з можливістю управління через сам фітнес-браслет, таймер, будильник та багато інших фішок, які були у попередніх поколіннях Xiaomi Mi Band.

Зрозуміло, що Xiaomi Mi Band 6 буде підтримувати велику кількість спортивних режимів, щоправда, на даний момент їхній точний список залишається невідомим. Очікується, що інформація про це з’явиться ближче до презентації, яка очікується вже в цього літа. Ціна нового Xiaomi Mi Band 6 у стандартній версії повинна скласти близько 25-30 доларів.

Джерело Gizchina
Не пропустіть