З’явилися перші дані про Sony Xperia 10 III

На даний момент є лише два смартфони Sony з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління – дві флагманські моделі Xperia 1 II та Xperia 5 II, і зараз з’явилися дані про те, що компанія планує презентувати свій перший середньобюджетний 5G-смартфон. Він повинен отримати середньобюджетний чіпсет Qualcomm Snapdragon 690, очікується, що він матиме назву “Sony Xperia 10 III”.

Нагадаємо, що не так давно у Мережі з’явилася інформація про те, що компанія Sony скасувала вихід Xperia 10 II Plus, який повинен був вийти на субфлагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 720G. Можливо, причиною того, що цього року ми не побачили моделі Plus, є саме те, що компанія планує презентувати вже незабаром модель Xperia 10 III Plus.

Що цікаво, є згадки про два майбутні смартфони Sony з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління – з чіпсетом Qualcomm Snapdragon 690 та Snapdragon 875. Скоріш за все, останнім буде оснащений новий Xperia 1 III або Xperia 5 III. Нагадаємо, що Qualcomm Snapdragon 690 – це дещо полегшена версія Qualcomm Snapdragon 750G. Він оснащений модемом X51, у якого є підтримка максимальної швидкості 2.5 Гбіт/с.

Нагадаємо, що актуальна модель Xperia 10 була анонсована разом з флагманським Xperia 1 та Xperia L4 ще у лютому. Також в Мережі з’явилася інформація про те, що компанія також планує презентувати бюджетний смартфон на чіпсеті MediaTek Helio P35 – скоріш за все, ним буде новий Xperia 5 III.

Джерело GSMArena
Не пропустіть