З’явилися перші бенчмарки MacBook Air M3

Останнє оновлення MacBook Air від Apple принесло в популярну лінійку ноутбуків новий чіп M3. Вже з’явилися перші результати тестування цього ноутбука, які демонструють значний приріст продуктивності порівняно з попереднім поколінням на базі M2.

У нещодавньому бенчмарку Geekbench 6 MacBook Air з чіпом M3 продемонстрував значний приріст продуктивності. Він показав результат у 3 157 балів в одноядерному тесті та 12 020 балів у багатоядерному тесті, що є значним приростом порівняно з моделлю на базі M2.

Для порівняння, попереднє покоління Air з процесором M2 набрало приблизно 2 600 балів в одноядерному тесті та 10 000 в багатоядерному тесті.

Це означає збільшення продуктивності на 21% в одноядерному режимі та на 18% в багатоядерному режимі порівняно з MacBook Air M2.

Ключове покращення в поколінні M3 полягає в його графічному процесорі, хоча цей аспект не тестується Geekbench. Більше того, і MacBook Air, і MacBook Pro тепер оснащені чіпом M3. Але активна система охолодження Pro, ймовірно, дозволить йому підтримувати більш високі рівні продуктивності протягом більш тривалого часу.

MacBook Pro також має такі переваги, як чудовий дисплей, довший час роботи від акумулятора та більше портів. Тож якщо ви шукаєте комп’ютер для виконання таких завдань, як 3D-візуалізація та редагування відео, 14-дюймовий MacBook Pro з процесором M3 може стати вигідною покупкою.

Чіп Apple M3, анонсований минулого року, оснащений 8-ядерним процесором і графічним процесором з 10 ядрами. Примітно, що це перший чіп Apple з апаратним прискоренням графіки трасування променів.

Оновлені моделі MacBook Air коштують від 1099 доларів у США і почнуть надходити у продаж 8 березня. Старішу модель M1 MacBook Air знято з виробництва, в той час як версія M2 залишається доступною за зниженою ціною.

Джерело Geekbench

Не пропустіть