З’явилися офіційні рендери Samsung Galaxy A55 та Galaxy A35, що підтверджують близький запуск

Очікується, що Samsung анонсує смартфони Galaxy A55 і Galaxy A35 на різних ринках у першому кварталі цього року. У мережі вже з’явилося багато інформації про обидва смартфони. У новому дописі на X, відомий інсайдер Еван Бласс поділився витоком офіційних рендерів обох смартфонів, щоб підтвердити їхній дизайн та кольорові варіанти.

Вищезгаданий рендер належить до Galaxy A55, тоді як інший – до Galaxy A35. З точки зору дизайну, обидва телефони мають майже ідентичний дизайн, з дисплеєм з перфорацією на передній панелі та потрійною камерою зі світлодіодним спалахом на задній панелі. Схоже, що обидва телефони будуть доступні у трьох відтінках: Awesome Iceblue, Awesome Lilac та Awesome Navy.

Samsung представила дизайн кнопок Key Island на смартфонах Galaxy A15 і Galaxy A25, які дебютували в грудні. У цьому дизайні частина, що містить клавішу регулювання гучності та клавішу живлення, трохи піднята. Кажуть, що A35 має пластиковий корпус, тоді як для A55 компанія, можливо, обрала металеву конструкцію.

Повідомляється, що A55 матиме 6,5-дюймовий AMOLED-дисплей, а A35 – 6,6-дюймовий AMOLED. Очікується, що обидва підтримуватимуть роздільну здатність FHD+ і частоту оновлення 120 Гц. Обидві моделі, найімовірніше, працюватимуть на чіпсетах Exynos 1380 та Exynos 1480 відповідно. Очікується, що телефони серії A матимуть до 12 ГБ оперативної пам’яті, до 256 ГБ постійної пам’яті та акумулятор ємністю 5 000 мАг з можливістю швидкої зарядки 25 Вт.

A35 може мати 13-мегапіксельну фронтальну камеру та потрійну камеру: 50-мегапіксельна (основна, з OIS) + 8-мегапіксельна (надширококутна) + 5-мегапіксельна (макро). З іншого боку, A55 матиме 32-мегапіксельну фронтальну камеру та потрійну камеру: 50-мегапіксельна (основна, з OIS) + 12-мегапіксельна (надширококутна) + 5-мегапіксельна (макро). Обидві моделі працюватимуть під управлінням Android 14 на базі One UI 6 та матимуть корпус зі ступенем захисту IP67.

Джерело Evan Blass (@evleaks)

Не пропустіть