З’явилися перші живі зображення майбутнього Samsung Galaxy A35: що вони розкривають

Незабаром Samsung розширить свою серію Galaxy A двома новими моделями середнього класу – Galaxy A55 і A35. Нещодавно доступна модель Galaxy A35 з’явилася в південнокорейському Агентстві радіодосліджень (RRA), давши нам змогу вперше в реальному часі поглянути на її дизайн.

На фото показано телефон з пласкою задньою панеллю та індивідуальними вирізами для камер, як і в інших останніх моделях Samsung. Він також має пласку рамку з фірмовим дизайном “Key Island” навколо кнопок.

Сам лістинг RRA не розкриває набагато більше, але ми вже отримали уявлення про дизайн Galaxy A35 завдяки попереднім витокам і чуткам.

Витоки рендерів показують, що на передній панелі буде сучасний виріз для селфі-камер. Також очікується, що телефон матиме 6,6-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Galaxy A35 буде доступний у крижано-блакитному, бузковому та темно-синьому кольорах.

Крім того, смартфон також з’явився у списку бенчмарку Geekbench, що свідчить про те, що A35 буде оснащений чіпом Exynos 1380.

1380 – це восьмиядерний процесор з чотирма ядрами Cortex-A55 з тактовою частотою 2,0 ГГц і чотирма ядрами Cortex-A78 з тактовою частотою 2,4 ГГц. Він працює в парі з графічним процесором Mali-G68 MP5 для графічних завдань і має AI Engine з потужністю 4,9TOPS.

У списку також зазначено, що він матиме щонайменше 6 ГБ оперативної пам’яті та працюватиме на Android 14 з інтерфейсом One UI 6 від Samsung. Але чи буде це остання версія One UI 6.1, невідомо. Результати тестування в бенчмарках свідчать про пристойну продуктивність і підтверджують наявність 5G-зв’язку.

Хоча офіційна дата запуску невідома, ці витоки дають чітке уявлення про те, чого очікувати від майбутнього Galaxy A35. Схоже, що він матиме знайомий дизайн, пристойні технічні характеристики середнього класу та підключення до мережі 5G. Ми сподіваємося, що Samsung запустить його за конкурентною ціною, щоб зробити його привабливим варіантом для користувачів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть