З’явилися нові подробиці про Poco X3 – зарядка займе 65 хвилин

Недавно директор відділу маркетингу компанії Poco офіційно опублікував нові деталі про Poco X3. Смартфон гарантовано отримає основну камеру роздільною здатністю 64 МП. Директор підтвердив це, опублікувавши першу фотографію. Вона зроблена у роздільній здатності 16 МП (зображення, наведене нижче, не в повній роздільній здатності), але смартфон отримає також режим 64 МП.

Зараз видання GSMArena опублікувало нову інформацію про Poco X3 – смартфон зможе зарядитися від нуля до ста відсотків за 65 хвилин. На графіку, опублікованому компанією Poco, показана швидкість зарядки у порівнянні з Samsung Galaxy A71, який заряджається за 80 хвилин. Нагадаємо, що за автономність цього смартфона відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, у якого є підтримка швидкої зарядки потужністю 25W.

Poco X3 натомість, згідно з інсайдерською інформацією, оснащений акумулятором об’ємом 5000 мАг та швидкою зарядкою потужністю 33W. При цьому зарядка від нуля до 50 відсотків займає 30 хвилин. Об’єм поки не підтверджений, але можливо, що він буде на рівні 4500 мАг. Смартфон також має отримати дисплей з частотою оновлення 120 Гц та чіпсет Qualcomm Snapdragon 732. Всі деталі мають розповісти вже ближче до офіційної презентації.


Джерело GSMArena

Не пропустіть