YouTube заборонив Дональду Трампу публікувати контент на платформі

Він не зможе завантажувати відео як мінімум тиждень.

Популярний відеохостинг YouTube кинув каналу Дональда Трампа страйк. Він порушував правила сервісу, що забороняють підбурювання до насильства.

Після того, як мітинг на підтримку Трампа в Вашингтоні закінчився штурмом Капітолію, багато соціальних мереж заблокували його облікові записи або обмежили можливість публікувати пости. Раніше YouTube видалив відео, завантажене в обліковий запис Трампа, в якому він назвав бунтівників «дуже особливими». Водночас Facebook заблокував президента на невизначений термін, Twitch відключив його обліковий запис, а Twitter навіть заблокував його.

Крім видалення контенту і заборони нових завантажень YouTube обмежив й коментування відеороликів, причому безстроково — коментарі до відео тепер відключені. Представники сервісу пояснили це рішення тим, що коментарі можуть бути використані для підбурювання до насильства.

Нагадаємо, незважаючи на те, що Дональд Трамп засудив дії учасників штурму, в ході якого загинули п’ятеро людей, він заявив, що продовжить боротися за визнання результатів виборів 2020 року недійсними.

Джерело engadget BBC
Не пропустіть