Єврокомісія рекомендувала чиновникам видалити WhatsApp через його небезпечність

Запропонувавши на заміну додаток Signal

Видання Politico, посилаючись на власні джерела, повідомило про те, що Єврокомісія виступила з рекомендацією, в якій чиновників закликають видалити WhatsApp, Facebook Messenger і Apple Messages у зв’язку з їхньою небезпечністю. Як гідна альтернатива пропонується додаток Signal.

Рішення про небезпеку більш традиційних месенджерів було прийнято після того, як саме їх використання призвело до того, що в мережу витекли конфіденційні службові дані Єврокомісії. У свою чергу Signal, який рекомендується встановити для спілкування з людьми, що не працюють у держустановах, як і інші додатки на ринку використовує наскрізне шифрування. Але при цьому даний месенджер використовує відкритий вихідний код, а це означає, що розробники працюють на базі більш “прозорих” схем, ніж той же WhatsApp.

Нагадаємо, що Signal – додаток, розроблений в далекому 2013 році з ініціативи громадських активістів, які виступали за важливість приватного життя. Колишній співробітник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден називав Signal найбезпечнішим месенджером.

Джерело Politico
Не пропустіть