ЄС прийняв рішення – USB-C стане єдиним стандартом для смартфонів та інших гаджетів

Сьогодні представники Євросоюзу та Європарламенту повідомили про своє рішення – вже восени 2024 року USB-C буде єдиним стандартом зарядного роз’єма для усіх смартфонів, планшетів, камер та інших пристроїв у регіоні. Рішення прийнято для того, щоб зробити продукцію більш екологічною, знизити рівень електронних відходів та полегшити життя звичайного споживача.

Відтепер користувачі не будуть потребувати новий зарядний пристрій та кабель при покупці кожного нового пристрою – для усіх гаджетів підійде один зарядний пристрій. Перелік пристроїв, що будуть оснащуватися USB-C в обов’язковому порядку, складається з мобільних телефонів, планшетів, електронних книг, навушників, камер, VR-гарнітур, портативних ігрових консолей та портативних колонок. Виробники ноутбуків матимуть 40 місяців після початку дії закону для адаптації своїх пристроїв.

Слід зазначити, що для пристроїв, що підтримують швидку зарядку, узгоджено швидкість зарядки, завдяки чому у користувача буде можливість заряджати набір своїх гаджетів з однаковою швидкістю, використовуючи єдиний сумісний зарядний пристрій. У покупців буде можливість вибирати, купувати гаджет зі зарядним блоком чи без.


Джерело Європарламент

Не пропустіть