Як зняти обмеження на розмір завантажуваних додатків з App Store в iOS 13

В iOS 12 і нижче є досить неприємна особливість: якщо додаток важить понад 150-200 МБ, то завантажити його через мережу ви не зможете, навіть якщо у вас LTE і тариф з безлімітним інтернетом. І лише в iOS 13 Apple нарешті прислухалася до прохань користувачів і додала настройку, що дозволяє відключити цю несправедливість.

Для цього потрібно відкрити Установки> iTunes Store і App Store> Завантаження додатків:

На вибір є три опції, і я рекомендую зупинитися на другій, тобто система буде попереджати, якщо вага додатка понад 200 МБ, але при цьому буде можливість його завантажити. Опцію «Завжди дозволяти» доцільно включати лише в тому випадку, якщо у вас безлімітний мобільний інтернет і ви практично завжди перебуваєте в зоні покриття LTE: в іншому випадку, очевидно, є шанс в кращому випадку отримати розряджений завчасно iPhone, а в гіршому — витрачений тарифний план.

При цьому слід пам’ятати, що це налаштування поширюється тільки на програми та ігри з App Store. Оновлення системи все так же вимагають рівня заряду вище 50% і наявності підключення до Wi-Fi – мабуть, управління цими завантаженнями Apple приберегла для iOS 14.


Не пропустіть