Xiaomi випустила електрокарт з Bluetooth і підключенням до смартфону

Компанія Xiaomi представила в Китаї гоночний карт, який працює на електриці. Він випущений під брендом Ninebot і називається No. 9 Kart Pro.

Карт укомплектований двома моторами потужністю 2400 ват з повітряним охолодженням, розвиває максимальну швидкість 37 кілометрів на годину, а акумулятора ємністю 432 ват-години вистачить йому на 62 кола по стандартному 400-метровому треку. У No. 9 Kart Pro також встановлені чотири динаміки потужністю по 8 ват з підключенням через Bluetooth, тому поїздка може супроводжуватися динамічною музикою, що додає гонщику ще більше адреналіну.

Карт працює в чотирьох режимах з обмеженням максимального розгону: для новачків (8 км / год), нормальний режим (18 км / год), спорт (28 км / ч) і гонка (37 км / ч). Його можна підключити до смартфону через спеціальний додаток, після чого він буде автоматично відпрацьовувати повороти, підлаштовуючи зусилля, що подаються на передні і задні колеса, щоб мінімально знижувати швидкість при маневрах.

No. 9 Kart Pro буде продаватися в Китаї на сайті Xiaomi Youpin з 20 червня по ціні 8998 юанів. За словами Xiaomi, цей карт розроблявся протягом двох років і був протестований на пробігу 33 тисячі кілометрів. До його розробки були залучені професійні гонщики.Не пропустіть