Xiaomi створила розумний шарф з підігрівом

Xiaomi зробить розумним ще один незамінний предмет гардеробу

Важко посперечатися з тим, що зараз настала ера розумних речей. Завдяки технологічним стартапам «порозумнішали» наручні годинники, лампочки, телевізори, став розумним і будинок. А китайська компанія Xiaomi вирішила піти ще далі і розробила розумний шарф.

Xiaomi подала патентну заявку на інтелектуальний пристрій, про який ми раніше ніколи не чули. Мова йде про розумний шарф з підігрівом, який позбавить користувача від необхідності вручну поправляти шарф в залежності від погоди. Він буде автоматично регулювати щільність прилягання до шиї і температуру нагрівання в залежності від температури навколишнього середовища.

У патентній заявці під назвою «Розумний шарф і спосіб його контролю» описаний той самий розумний шарф. Він складається з тканинного полотна з вбудованим температурним датчиком і інфрачервоним нагрівачем, а також пружним вузлом регулювання прилягання до шиї. При цьому зовні гаджет не буде відрізнятися від звичайного шарфа.

Оскільки Xiaomi Smart Scarf – це розумний переносний пристрій, він буде підключатися до смартфона через Bluetooth або Wi-Fi. А за допомогою спеціального мобільного додатку користувачі зможуть управляти такими параметрами, як рівень нагріву і ступінь прилягання шарфа прямо зі свого смартфона.

Коли розумний шарф Xiaomi побачить світ, в патентній заявці не вказано. Але з огляду на пристрасть Xiaomi до інноваційних рішень в плані розумних пристроїв, цілком можливо, що він буде представлений в доступному для огляду майбутньому.


Не пропустіть