Xiaomi представила Mi Band 5

В безліччю корисних функцій.

Серія Mi Band від Xiaomi високо цінується в сегменті фітнес-трекерів за те, що пропонує кілька корисних функцій за дуже доступною ціною. З кожним новим поколінням пристрої Xiaomi отримують нові функціональні можливості — цього разу Mi Band 5 отримає великий AMOLED-дисплей, магнітну зарядку і підтримку безконтактних платежів за допомогою NFC.

Модернізований дисплей Mi Band 5 має розмір 1,2 дюйма. Пристрій отримав більше 100 нових анімованих циферблатів з персонажами популярних анімаційних серіалів, таких як Neon Genesis Evangelion, Case Closed, Hatsune Miku і SpongeBob SquarePants. Налаштувати їх можна у фірмовому додатку на смартфоні.

Друга масштабна зміна конструкції приносить нову зарядну док-станцію з магнітним кріпленням. Тепер користувачеві буде досить прикласти мініатюрний штекер до контактного входу, не докладаючи механічних зусиль. Витягувати гаджет з ремінця, як це було реалізовано в минулих поколіннях браслета, більше не доведеться.

Як і попередники, Mi Band 5 обзавівся змінним силіконовим браслетом, що представлений двома незалежними елементами з кріпленням до верхньої і нижньої частин корпусу.

Mi Band 5 отримав покращений процесор для більш швидкого і точного відстеження. Крім 11 спортивних режимів, жінки зможуть стежити за менструальним циклом. Браслет також запропонує оцінити особисту активність Personal Activity Intelligence, щоб допомогти користувачам виявити, як фізичні навантаження впливають на їх фізичну форму.

Крім того, трекер поставляється з вбудованим барометром для вимірювання атмосферного тиску, датчиком для відстеження сну і контролю сердцевого ритму. Фітнес-браслет також можна використовувати в якості кнопки дистанційного затвора для зйомки зображень на телефоні на відстані.

Ємність акумулятора 125 мАг дає користувачам від 14 до 20 днів автономної роботи. Підтримуються Bluetooth 5.0 і NFC з підтримкою платежів (в одній з версій), а також голосовий помічник Xiao Ai (у версії з NFC).

Продаж стартує 18 червня. Версія без підтримки NFC обійдеться в 27 доларів, а версія з NFC оцінена в 32 долара.Не пропустіть