Xiaomi Mi 11 Pro отримає топову основну камеру, як у Huawei P50

Компанія Xiaomi недавно презентувала свій новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11, який став першим флагманом на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 888. Щоправда, ми так і не побачили на цій презентації традиційної Pro-версії флагмана, але її мають показати вже зовсім незабаром.

Зараз ми отримали від відомого інсайдера Бена Гескіна (Ben Geskin) перший рендер моделі, а також деякі дані про характеристики. Нагадаємо, що саме від цього інсайдера ми отримали інформацію про iPhone X, Xiaomi Mi 10, iPhone 12, а також про багато інших моделей, яка згодом підтвердилась, тому цим даним можна довіряти.

Окрім рендера, який був створений на базі витоків інформації про креслення пристрою та чохли для нього, інсайдер розповів, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає головний модуль основної камери з роздільною здатністю 50 МП. Слід нагадати, що в Xiaomi Mi 11 використовується головний сенсор Samsung ISOCELL HMX з роздільною здатністю 108 МП, який встановлений у Xiaomi Mi Note 10 Pro, Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10T Pro, Motorola Edge+ та інших моделях.

Очікується, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає той самий сенсор Sony IMX782, який, згідно з витоками інформації, повинен використовуватися у поки не презентованих флагманських смартфонах Huawei P50. Слід також згадати, що цей сенсор досі не анонсували, але про нього вже з’являється інформація у Мережі.


Джерело Twitter

Не пропустіть