xCloud все ж з’явиться на iOS

Про це заявив глава Xbox.

Apple блокує роботу таких сервісів, як xCloud і Stadia, на пристроях iOS через політику магазина додатків App Store. Однак Microsoft не збирається здаватися. Щоб обійти правила магазину, компанія випустить браузерний додаток xCloud для iOS.

Як стверджує видання Business Insider, Філ Спенсер, глава Xbox, запевнив співробітників компанії, що вони «абсолютно точно доберуться до iOS». Game Pass і хмарну потокову передачу на пристрої iOS за допомогою рішення на основі браузера представлять в 2021 році.

Game Pass з xCloud вже є на Android. Apple же відхилила додаток Microsoft, пославшись на правила, згідно з якими кожна гра з таких стрімінгових додатків повинна проходити окрему модерацію.

Сьогодні Microsoft також детально описала 10 принципів функціонування свого магазину додатків. За словами компанії, вони будуть «сприяти вибору, забезпечувати справедливість і просувати інновацій в Windows 10». Microsoft заявила, що не блокуватиме конкуруючі магазини додатків в Windows, а також дає право розробникам самим вирішувати, що і як продавати всередині програми.

Джерело engadget
Не пропустіть