Стало відомо, як звільнити місце на будь-якому Android смартфоні

Якщо регулярно не займатися очищенням смартфона від сміття, то ви швидко зіткнетеся з проблемою браку вільного простору, коли захочете встановити новенький додаток. Як же це правильно робити? Витратити кілька хвилин на наш матеріал, в якому ми розповідаємо про те, як самостійно звільнити місце для файлів на будь-якому Android смартфоні.

Видалити непотрібні додатки

Найдієвіший метод. Багато з нас качають додаток, щоб спробувати його, а потім забувають або лінуються видалити, думаючи, що пам’яті ще багато. Так що, якщо вам раптово знадобилися священні гігабайти – подивіться список додатків, встановлених на смартфоні. Може, якимись з них ви зовсім не користуєтеся.

Очищення кешу додатків

Всі програми при роботі створюють кеш-файли, завдяки яким прискорюється їхня робота і в разі соцмереж доступ до сторінок. Тільки ось через деякий час користування смартфоном таких файлів стає настільки багато, що вони в сукупності займають по кілька ГБ.

Рекомендуємо хоча б раз на місяць очищати кеш кожної програми, якою ви часто користуєтеся – браузера, улюбленого месенджера, фоторедактора і т.д.

Видалення сміття

Якщо видалити кеш можна вручну, то очистити смартфон від тонн тимчасових файлів і іншого мотлоху таким чином не вийде. Що ж робити, адже все це теж займає вільний простір?

Варто скористатися вбудованим в сучасні оболонки інструментом для звільнення пам’яті або ж завантажити спеціальний додаток. Завдяки ним процес автоматизується, а непотрібні файли видаляються буквально парою кліків.

Перенесення фотографій і відео в хмарні сховища

Серед фанатів мобільного зйомки цей спосіб стає все більш актуальним –  хмарні сховища пропонують велику кількість ГБ, яких цілком вистачить для перенесення в хмару власної галереї. При гострій необхідності їх можна докупити, коштують вони не так багато. Зате ви однозначно вирішите проблему з нестачею пам’яті на телефоні. Звичайно, вивантажувати в мережу фотографії ваших документів не рекомендуємо, але нешкідливі знімки пейзажів і улюбленого кота – цілком.

Джерело gsminfo.com.ua
Не пропустіть