Від Apple вимагають видалити Telegram з App Store

На компанію подали до суду.

Некомерційна організація з США під назвою «Coalition for a Safer Web» («Коаліція за більш безпечний інтернет») подала позов до суду проти Apple з вимогою видалити месенджер Telegram з магазину додатків. Вона заявила, що програма використовується для «розпалювання насильства».

Некомерційна організація з Вашингтона і її президент Марк Гінзберг, який працював послом США в Марокко з 1994 по 1998 рік і був заступником старшого радника президента США з питань політики на Близькому Сході (1978-1981 роки), подали федеральний позов, в якому стверджується, що компанія Apple не змогла залучити Telegram до відповідальності за порушення умов обслуговування.

У скарзі Telegram звинувачується в розміщенні екстремістських висловлювань, які поширювалися користувачами під час штурму Капітолію. Водночас Apple нібито закриває на цей факт очі.

У позові також стверджується, що додаток для обміну повідомленнями стане середовищем для процвітання екстремістського контенту, оскільки користувачі «переходять в Telegram» після закриття Parler. Нагадаємо, що раніше компанії Apple і Google видалили цю програму зі своїх магазинів додатків, тому що нею користувалися прихильники чинного американського президента Дональда Трампа.

Адвокат організації Кіт Альтман заявив, що аналогічний позов планується подати проти Google.

Джерело RT
Не пропустіть