Viber очолив топ найпопулярніших додатків серед українців

За даними Інтернет Асоціації України, Viber став найпопулярнішим додатком в Україні. На даний момент, він встановлений на 9 з 10 смартфонів, значно випереджаючи інші додатки для спілкування.

“Мільйони українців використовують Viber щодня, і наш головний пріоритет – це гарантія безпеки спілкування. Сьогодні Viber є найбезпечнішим додатком на ринку, оскільки все, що відбувається в ньому – обмін повідомленнями, дзвінки, відправка фотографій, відео – за замовчуванням захищене наскрізним шифруванням “, – прокоментував генеральний директор Viber Джамел Агауа.

В Асоціації також відзначили, що за останні 3 роки кількість Інтернет користувачів в Україні зросла на 6-7%, і сьогодні майже всі українці у віці до 35 років є інтернет-користувачами. Однією з основних причин зростання цих показників є збільшення кількості використання смартфонів. 22% українців користуються ними на регулярній основі.

Окрім цього зріс показник проникнення інтернету в селах і невеликих містах. У цих населених пунктах показник поступово наближається до даних по великих містах.

Про Rakuten Viber:
Viber – додаток для дзвінків і обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв’язку, ким би вони не були і де б не знаходилися.
Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції й фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу Golden State Warriors.
Джерело inau.ua

Не пропустіть