Вартість Xiaomi Mi Band 5 злили в Мережу

Випуск Xiaomi Mi Band 5 запланований на 11 червня. Однак в якомусь сенсі презнтаціі чекати вже не варто, адже все, що стосується зовнішнього вигляду і ключових характеристик пристрою, вже відомо. Єдине, що залишалося в таємниці — вартість. Але сьогодні цю інформацію також розкрили.

Сторінка з Xiaomi Mi Band 5 з’явилася на майданчику JD.com (там же можна зарезервувати новинку). Після переходу на сторінку підтримки клієнтів вказувалося, що пристрій коштує 189 юанів (приблизно $27). Зараз цю цифру змінили на 9999 юанів ($1416).

Xiaomi Mi Band 5 отримає значно збільшену потужність і запропонує 7 нових особливостей, в тому числі великий динамічний кольоровий екран, магнітну зарядку, NFC UnionPay зі спалахом, дистанційне керування, нові датчики, 11 професійних спортивних режимів і нові режими здоров’я, призначені для жінок. Крім того, компанія додала нову функцію перемикання між сотнями циферблатів.

Що стосується варіантів оформлення, то плакат, випущений кілька днів тому, показує, що Xiaomi Mi Band 5 буде пропонуватися в чотирьох кольорах: блакитному, червоному, жовтому і чорному.


Джерело GizChina

Не пропустіть