В Україні стартували випробування модернізованого броньовика “Новатор”

“Українська бронетехніка” повідомила про проведення недержавних випробувань модернізованого броньовика “Новатор”. На них були запрошені всі потенційні замовники. Про це стало відомо від Богдана Петрова, який обіймає в компанії посаду головного конструктора.

Топ-менеджер зазначив, що під час випробувань було перевірено такі характеристики бронемашини, як швидкість, економічність і прохідність. Вогневим випробуванням броньовика було приділено особливу увагу. Швидкість, економічність і прохідність нової версії “Новатора” виявилися вищими, ніж прогнозувалося. Машина здатна розганятися до 135 км/год. Це при тому, що в її десантне відділення поміщається 10 осіб.

У вогневих випробуваннях брали участь два бойові модулі. В уніфікованому модулі як озброєння можуть використовуватися 12,7-мм кулемети M2 Browning, НСВТ і ДШК, а також АГС. Виробником другого модуля є “Українська бронетехніка”. Він уже використовується ЗСУ. Фахівці компанії вирішили перевірити модуль на сумісність із модифікованим броньовиком.

Джерело sundries

Не пропустіть