В Мicrosoft Store з’явилась дуже дивна Windows 1.11

Дивний анонс Windows 1.0 в підсумку виявився грою за мотивами серіалу «Дуже дивні справи» в стилістиці ОС 1985 року випуску

На цьому тижні Microsoft почала рекламувати в соціальних мережах оригінальну Windows 1.0, яка вперше була випущена в 1985 році. Все почалося з короткого відеоролика, в якому перераховувалися редакції операційної системи Windows, після чого в інтернеті почали гадати, що ж задумав софтверний гігант. Пізніше компанія виклала ще кілька відео, в яких простежувався натяк на третій сезон серіалу «Дуже дивні справи».

В остаточному підсумку користувачі розсекретили плани Microsoft. Останній запис на сторінці Microsoft в Twiter, датованій 5 липня, містить азбуку Морзе. Якщо її розшифрувати, отримаємо дату анонса 8 липня. Тим часом користувач під ніком WalkingCat вже виявив в магазині Microsoft Store цей загадковий продукт. Ним виявився додаток Windows 1.11, який є частиною рекламної кампанії третього сезону «Дуже дивних справ».

“Випробуйте ностальгію по 1985 році разом зі спеціальним додатком для Windows 10, створеним на основі Windows 1.0 і серіалу” Дуже дивні справи 3 “. Грайте в ігри, відкривайте підказки і пасхалки, секрети і унікальний контент “Дуже дивних справ 3” і багато іншого. Але остерігайтеся Пожирача розуму (Mind Flayer) », – з опису програми Windows 1.11.

Windows 1.11 – це гра, в якій необхідно врятувати світ. Вам пропонується повернутися в далекий 1985 рік, завантажити на комп’ютері Windows 1.0 і перейняти весь досвід використання першого графічного інтерфейсу, створеного Microsoft для операційної системи MS-DOS, але в варіанті популярного серіалу. «Зворотний бік» (Upside Down) в буквальному сенсі захоплює ваш комп’ютер. Так, наприклад, в редакторі Paint кисть перестає вас «слухатися», на екрані спливають різні повідомлення і так далі. Загалом, фанатам серіалу має сподобатися.

 


Не пропустіть