В мережу просочилися рендери Sony Xperia 1 VI, які розкривають ключові зміни в дизайні

За чутками, майбутній Xperia 1 VI від Sony матиме дуже схожий дизайн, як і його попередник, тільки з іншим співвідношенням сторін екрана – меншою висотою і трохи ширшою діагоналлю. Ми також чули, що роздільна здатність 4K може зникнути, і що камери можуть бути точно такими ж, як і в тогорічному Xperia 1 V.

Сьогодні ми можемо поглянути на Xperia 1 VI, завдяки витоку рендерів цього пристрою, створених за допомогою САПР. Джерело цих зображень стверджує, що телефон матиме 6,5-дюймовий екран, і, як ви можете бачити, роз’єм для навушників залишився, як і спеціальна кнопка спуску затвора камери на правій стороні.

Кажуть, що розміри Xperia 1 VI складають 161,9 x 74,5 x 8,4 мм, що робить його – скажімо так – менш високим і ширшим, ніж його попередник, розміри якого складають 165 x 71 x 8,3 мм. Очевидно, що шосте покоління готове попрощатися зі співвідношенням сторін екрана 21:9, яке виділяло попередні пристрої Xperia 1, і натомість вибирає щось більш відповідне до того, що робить кожен інший флагманський пристрій.

Більшість телефонів сьогодні мають співвідношення сторін від 19:9 до 20:9, і, швидше за все, Xperia 1 VI також опиниться в цьому просторі. Що стосується роздільної здатності 4K, то індустрія не отримала широкого розповсюдження, тому, якщо чутки підтвердяться, Sony відмовиться від ще однієї функції, яка, ймовірно, здавалася гарною ідеєю, коли вона була задумана, але насправді не має такого великого значення – цифри продажів не-4K-конкурентів серії Xperia 1 говорять самі за себе в цьому питанні.

Невідомо, коли саме Sony має намір офіційно представити Xperia 1 VI, але для довідки зазначимо, що Xperia 1 V був анонсований у травні минулого року. Можливо, ми побачимо презентацію приблизно в той же час.

Джерело GSMArena

Не пропустіть