У майбутньому Xperia 1 VI Sony може відійти від характерної мови дизайну

Зазвичай Sony представляє свої флагманські смартфони серії Xperia 1 приблизно в другому кварталі кожного року. Очікується, що цьогорічний Xperia 1 VI, він же Xperia 1 mark 6, буде анонсований у найближчі кілька місяців. Напередодні запуску з’явилося кілька цікавих витоків про пристрій.

Інсайдер Zackbuks раніше згадував, що Xperia 1 VI буде оснащений 2K-дисплеєм зі співвідношенням сторін 19,5:9, що відрізняється від 4K-дисплея зі співвідношенням сторін 21:9. Для тих, хто не в курсі, Sony встановила цей високий дисплей з високою роздільною здатністю на своїх флагманах, щоб він відповідав широкоформатному формату, який використовується в багатьох фільмах, забезпечуючи ефект занурення у перегляд.

Однак таке співвідношення сторін також має свої недоліки, найпоширенішим з яких є “поштові скриньки” у багатьох додатках та відео, що означає появу чорних смуг на верхньому та нижньому краях пристрою, оскільки більшість відео та додатків оптимізовані для роботи у форматі 19:9. Таким чином, бренд, ймовірно, намагається зробити майбутній флагман Xperia більш привабливим для звичайних користувачів за допомогою цього перемикача.

Викривач додав, що телефон матиме загальні розміри 162 × 74,4 × 8,45 мм, з дисплеєм розміром 149,6 × 69,4 мм. Порівняно з розмірами 165 x 71 x 8,3 мм попередника, Xperia 1 VI буде на 3 мм коротшим, на 3,4 мм ширшим і на 1,45 мм товщим.

Попри те, що пристрій переходить до більш поширеного дизайну, Sony припускає, що він збереже 3,5-мм роз’єм, який став рідкістю серед сучасних флагманських смартфонів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть