В Lexus створюють електрокар майбутнього. Він може стати серійним

Сьогодні, 23 жовтня, стало відомо, що на Токійському автосалоні виробник преміальних авто Lexus представив електрокар, який може стати серійним. Модель має багато електроніки – автопілот, технології доповненої рельності, управління жестами та інші інноваційні технології.

LF-30 Electrified – модель, розрахована на чотирьох чоловік. Для водія і переднього пасажира передбачені першокласні кабіни з величезними дисплеями.

Два крісла в задній частині салону оснащені технологією «штучних м’язів», які підлаштовуються під тіло сидячого. Велике вітрове скло не тільки виконує роль даху, але і служить інтерактивним дисплеєм, здатним проектувати як зоряне небо, так і навігацію в режимі реального часу для пасажирів задніх сидінь.

Управляється LF-30 Electrified за допомогою системи голосових команд SkyGate. Штучний інтелект розпізнає голоси індивідуально. З його допомогою можна відрегулювати температуру повітря, гучність аудіосистеми, стиль водіння, побудувати маршрут і задати інші параметри.

Спеціальна технологія дозволяє налаштовувати прозорість вікон таким чином, щоб повністю обмежити доступ світла ззовні. Салон виготовлений із застосуванням екологічно чистих матеріалів: зустрічаються вставки з дерева, а весь метал був отриманий при вторинній переробці. Двигуни регулюються незалежно один від одного, що дозволяє домогтися більш динамічної поведінки машини на дорозі.

Ємність акумулятора становить 110 кВт*год. Цього достатньо для подолання 500 кілометрів від одного заряду. Від нуля до 100 кілометрів на годину автомобіль розганяється за 3,8 секунди.

Демонстрація LF-30 Electrified відбулася неспроста. В наступному місяці компанія Lexus планує офіційно представити свій перший електрокар, характеристики якого поки тримаються в секреті.

Джерело theverge.com