Укрпошта тепер дозволяє сплатити відправлення онлайн

Вже відсьогодні у клієнтів Укрпошти з’явиться можливість оплачувати доставку посилок онлайн через офіційний сайт, використовуючи особистий кабінет. Новою послугою буде корисно користуватися, у першу чергу, тим, хто відправляє декілька посилок одночасно, адже після оформлення посилок та їхньої оплати достатньо буде просто занести відправлення у найближчі відділення та указати штрихкод-ідентифікатор.

Слід зазначити, що завдяки цьому вдасться добитись не лише скорочення часу у відділенні, але й економії – клієнти, які оплачують відправлення онлайн через особистий кабінет або через API, отримають знижку в розмірі 5 відсотків на відправлення по Україні та від 3 до 15 відсотків при міжнародних відправленнях. Новою послугою передбачено оплату “Укрпошти Стандарт”, “Укрпошти Експрес”, “Дрібного пакета рекомендованого”, “Посилки” і “EMS”.

У оплаті за відправлення в онлайн-режимі передбачено два етапи. Спершу на клієнтському картковому рахунку заблокують вартість при здійсненні оформлення через особистий кабінет. Вже у відділенні, при передачі відправлення будуть списуватися кошти, після чого його статус буде змінено на “оплачено”.Не пропустіть