Українці зможуть брати участь в судових засіданнях в режимі онлайн

В українців буде можливість брати можливість в електронних судах з використанням електронного підпису (послуга “Дія.Підпис”), через додаток “Дія”. Нагадаємо, станом на 8 квітня цього року ми почули від голови Верховного Суду Всеволода Князєва, що Електронний суд не функціонує, оскільки не створений.

Сьогодні ми дізналися від міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, що тепер у кожного є можливість взяти участь в судовому засіданні в онлайн-режимі. При цьому в кожного громадянина України є змога підписати весь необхідний перелік документів просто зі свого смартфона, що особливо зручно зараз, адже значна частина українців зараз вимушено покинула країну через війну.

Нагадаємо, що восени минулого року Кабінетом Міністрів України авторизація через особистий електронний кабінет у електронному порталі послуг Пенсійного фонду України з використанням “Дія.Підпис” та фізична ідентифікація була прирівняна. Таким чином можливе й дистанційне підтвердження особи, щоб отримати пенсію чи грошову допомогу.


Джерело Telegram

Не пропустіть