Українці розробили надпотужний повербанк для військових

Українці Євген Алєкєєв та Андрій Мельниченко створили надпотужний повербанк Scat для українських військових. Про це пише dev.ua.

Scat може близько 100 разів зарядити телефон, 20 разів – ноутбук, а підключена до пристрою лампочка може горіти до 100 годин. Його ємність – 240 000 mAh, а під замовлення винахідники можуть збільшити її. Крім того, повербанки можна об’єднувати між собою для збільшення потужності.

Повербанк водостійкий, його можна занурювати у воду на півметра. Він заряджається за 15 хвилин від двигуна авто на 60%, а через звичайну розетку у 220 вольт – дозаряджується після цього за чотири години.

Захисники можуть підбігти до будь-якої техніки, завести її, зарядити повербанк за 15 хвилин та знов бігти в ліс і сидіти там два тижні“, — розповідає Мельниченко.

Повний комплект повербанка важить 8 кг. Строк роботи Scat – вісім років.

Зараз присторій працює на китайській електроніці. “Вона надійна, але не по-військовому”, – зазначають винахідники. У подальшому вони планують розробити власні мікросхеми та вже розмістили замовлення на виготовлення цих чипів у американській компанії.


Джерело bzh.life scat

Не пропустіть