Український стартап розробив дрон-перехоплювач

Київський стартап розробив бюджетний дрон-перехоплювач, який знищує інші дрони, атакуючи їх у повітрі.

Київський стартап, який розробляє бюджетні технології для боротьби з дронами, створив безпілотну авіаційну систему для відстеження цілі у польоті і нанесення кінетичного удару. Про це повідомляє військовий журналіст Ділян Малясов на порталі Defence blog, інформують Економічні новини.

Стартап планує протистояти зростаючим небезпекам, які представляють невеликі безпілотні авіаційні системи противника, або sUAS, за допомогою кінетичного методу. Система складається зі спеціального дрона, який знищує інші дрони, атакуючи їх у повітрі.

Після запуску дрон-перехоплювач піднімається на задану висоту і переходить у горизонтальний політ для досягнення максимальної швидкості перехоплення. Дрон-перехоплювач оснащений набором датчиків для виявлення, відстеження і перехоплення цілей.

Для виявлення цілей комплекс використовує зовнішню систему цілевказівки (радар, оптичні детектори та ін). Він та інші датчики в режимі реального часу передають інформацію про порушника на блок управління. Блок управління аналізує інформацію і визначає ступінь можливої загрози і приймає рішення атакувати ціль самостійно (автоматично) або по команді оператора, в залежності від конфігурації комплексу.

Джерело enovosty.com defence-blog.com
Не пропустіть