Український стартап Neoven: піч, холодильник, чайник і міксер в одному флаконі

Багатофункціональні побутові пристрої особливо актуальні при невеликій площі кухні. Стартап Neoven, який заснував українець Максим Наконечний, анонсував однойменний кухонний комбайн, який здатний не тільки охолодити і підігріти продукти, а й приготувати каву, чай або смузі.

Пристрій представлений у вигляді компактної платформи, до якої необхідно підключати різні модулі. Так, компанія розробила модуль чайника, холодильника і блендера. Додатково пристрій поставляється з рядом харчових контейнерів, а для перенесення вилок і ножів передбачений спеціальний відсік.

У Neoven вже вбудована компактна піч, яка управляється зі смартфона. Кришку пристрою можна використовувати в якості підносу, а для транспортування є компактний чохол-сумка. Власник може самостійно компонувати набір, який він візьме з собою: конструкція передбачає можливість розміщення одного модуля або контейнера.

В рамках краудфандингової кампанії на Kickstarter розробники Neoven планували зібрати $ 20 000, але вже зараз сума інвестицій підбирається до позначки в $ 50 000. Вартість базового комплекту Neoven за умовами замовлення становить $ 179. За повний комплект, що включає конфорку, чайник, холодильник і міксер, компанія просить $ 279. Перші поставки заплановані на липень 2020 року.

Джерело kickstarter.com

Не пропустіть