UPG_price_d+m

Uklon оголосив про запуск преміумклас-сегменту з Mercedes-Benz S-Class та іншими люксовими автомобілями

Український райдхейлінг-сервіс Uklon продовжує розширювати свою лінійку послуг, включаючи преміумклас – можливість замовляти елітні автомобілі з’явиться вже найближчим часом. Про це повідомив Сергій Гришков, голова компанії, в інтерв’ю, яке він дав AIN.UA.

CEO Uklon розкрив подробиці цього інноваційного кроку компанії. Наразі проєкт перебуває на стадії тестування попиту, і, якщо він зустріне успіх, користувачам буде доступно використання автомобілів преміумкласу, що відповідають F-сегменту. Це включає автомобілі відомих виробників, таких як Mercedes-Benz S-Class, BMW 7 Series, Porsche Panamera, Audi A8 і Jaguar XJ.

У цьому сегменті Uklon прагне забезпечити надзвичайний рівень обслуговування для своїх клієнтів. Кожне замовлення включатиме стандартизований пакет послуг, який забезпечить комфортну подорож. До нього входить вода та доступ до Wi-Fi для пасажирів. Крім того, водії преміумкласу матимуть відповідати вимогам компанії щодо зовнішнього вигляду та етики водіння.

F-сегмент в автомобільній індустрії займає нішу приблизно у 0,3% (на європейському ринку) та включає декілька найпопулярніших моделей зі світовими іменами.

З цією новою послугою Uklon прагне розширити свою присутність на ринку та задовольнити потреби клієнтів, які шукають ексклюзивні та комфортні поїздки.


Не пропустіть