У Xiaomi Mi Band 6 буде передова функція

Xiaomi Mi Band з року в рік залишається одним з найкращих рішень на ринку наручної електроніки через свою компактність, функціональність і, зрозуміло, ціну. Вже наступного року компанія Xiaomi повинна презентувати нове, вже шосте покоління свого фітнес-браслета Mi Band, яке повинно отримати не лише більший дисплей, але і багато абсолютно нових фішок.

Зараз починають з’являтися перші подробиці про інноваційні фішки цього фітнес-браслета. Одна з них, про яку стало відомо нещодавно – це підтримка технології Xiaomi Mi Haptic, яка дозволяє налаштувати сповіщення на власний розсуд. По суті, браслет отримає флагманський лінійний вібромотор, який буде створювати абсолютно нові тактильні відчуття під час використання.

Нагадаємо, що такі просунуті лінійні вібромотори встановлюються у багатьох сучасних смартфонах Xiaomi, особливо флагманських. Схожі технології використовуються у смартфонах та інших девайсах і від інших виробників. Серед інших фішок Xiaomi Mi Band 6 повинні з’явитися підтримка NFC, електрокардіограми, мікрофон, підтримка Mi Health та багато інших фішок.


Не пропустіть