У Viber зникли секретні чати, але з’явилася ще одна корисна функція

Як і очікувалось, розробники месенджера Viber додали з новим оновленням повідомлення, які зникають за деякий проміжок часу після відправлення. У компанії заявили, що після аналізу того, як користувачі використовують секретні чати вияснилось, що багато користувачів вважають, що створення окремого секретного чату для спілкування – це незручно, і їм простіше спілкуватися з кожним контактом в одному чаті.

Саме через це у Viber вирішили додати функціональність секретних чатів у звичайні (наприклад, таймер самознищення та заборона скріншотів). Найближчим часом користувачам месенджера стане доступним значок таймера в особистих чатах. Для того, щоб запустити зворотній відлік, потрібно натиснути на нього та вибрати проміжок часу, після якого всі нові повідомленні в чаті будуть автоматично видалені. Як тільки користувач включає таймер, це впливає і на нього, і на його співрозмовника. Після того, як пройде вказаний час, всі повідомлення зникнуть, а якщо один з користувачів зробить скріншот, інший учасник про це дізнається.

Варто також зазначити, що в оновленій версії Viber не можна буде створювати нові секретні чати, при цьому старі продовжать працювати. Можливість створювати повідомлення, які будуть зникати через заданий проміжок часу, з’явиться у Viber протягом кількох наступних тижнів.

Варто зауважити, що можливість видаляти повідомлення з’явилася у Viber ще у 2015-му році, у 2016-му було активовано шифрування за замовчуванням для всіх повідомлень та дзвінків, а секретні та приховані чати з’явилися у 2017-му році.Не пропустіть