У Viber додали ще одну корисну функцію

Компанія Rakuten Viber оголосила про офіційний запуск групових відеодзвінків, нова функція вже доступна для користувачів Viber в Україні і всьому світі.

Групові відеодзвінки Viber доступні без обмежень обміну даними, щоб до 20 учасників могли проводити зустріч і працювати одночасно. Розробники також відзначили, що Viber не має доступу до даних, якими обмінюються користувачі при дзвінку, тим самим забезпечуючи безпеку даних.

Щоб почати груповий відеочат в Viber необхідно натиснути кнопку «Відео» в верхній частині екрану або запросити більше учасників в поточний відеодзвінок. При групових відеодзвінках трансляція спікера відображається у всіх учасників бесіди. Крім того, при необхідності кожен учасник конференції може закріпити відео тієї чи іншої людини на своєму екрані смартфона, а також відключити у себе звук і / або відео і подивитися, чи зробили це інші.

Розробники вважають, що нова функція буде корисною як для проведення ділових зустрічей онлайн і освітніх заходів, так і спортивних, кулінарних і будь-яких інших майстер-класів.

Джерело Viber
Не пропустіть