У Мережу витекли перші зображення нового Moto G7

Експерти впевнені, що ще рано говорити про переваги телефону, але можна оцінити дизайн пристрою, який готується компанією Lenovo.

Витік стався на каналі OnLeaks в Twitter. Публікація містить в собі ряд зображень, які розкривають основні зовнішні характеристики смартфона, названого Moto G7. Експерти вважають, що діагональ смартфона складе 6 дюймів, і екран буде володіти модним «вирізом» у верхній частині екрану, практично впритул підібравшись до фронтальної камери. Модель буде дещо більше свого попередника Moto G6. Також телефон буде володіти портом Type-C, і роз’ємом 3,5-мм, від якого відмовляються деякі виробники.

Експерти відзначають, що в Мережу витекли перші якісні зображення, з чітко опрацьованими деталями, що є доказом справжності. Фахівці очікують, що в модельний ряд Moto G7 увійдуть 4 пристрої. Основна модель не матиме додаткових слів в назві, а решта три будуть іменуватися: Play, Plus, Power.

Деякі з експертів вважають, що Moto G7 буде володіти 6 Гб оперативної і 64 Гб внутрішньої пам’яті, а процесором послужить Snapdragon.


Не пропустіть