У мережі показали, як виглядатиме перше місто на Марсі

В 2021 році життя на Марсі вже не здається чимось дивним, особливо на тлі новин про те, що Ілон Маск хоче колонізувати Червону планету в найближчі роки. У Мережі з’явилися фото і відео проекту, як буде виглядати місто людей на Марсі. “Проект 2054” заворожує і вражає уяву.

Представники архітектурного бюро ABIBOO підготували масштабний проект першого сталого міста на Червоній планеті. Будівництво планують запустити вже в 2054-му році, роботи будуть закінчені в 2100 році. Місто вже отримало свою назву – Nüwa. Він буде розташований на одній з гірських височин Марса Tempe Mensa.

1aux-1616909584-1.jpg (229 KB)

Місто отримає захист від радіації та метеоритів, все завдяки гірським височинам. Будинки будуть будувати в товщі скелі, всі вони будуть об’єднані за допомогою мережі тунелів. Потяги і автобуси стануть відмінним доповненням для міста майбутнього. Для прогулянок будуть створені кілька парків, які отримали назву “зелений купол”. Для бажаючих відпочити є спеціальні зони, це напівпрозорі павільйони, де можна зустрітися з друзями і дивитися на дивовижні пейзажі Марса.

2aux-1616909584-2.jpg (159 KB)

При колонізації Марса перше, про що варто думати – це проблема з доставкою ресурсів. Перший час ресурси будуть доставляти із Землі. Згодом марсіанський місто повністю перейде на ресурси власного виробництва. У місті працюватимуть установки для вироблення енергії, а також цеху по виробництву продуктів харчування. У марсіанському місті будуть побудовані школи, лікарні, університети та багато іншого. Людям дозволять тримати у себе вдома тварин. Місто буде розраховане на 250 тисяч чоловік.

3aux-1616909584-3.jpg (146 KB)

Про любителів відпустки також подбали. Відомо, що полетіти на Землю можна буде раз в 26 місяців. Однак вартість такої подорожі складе близько 300 тисяч доларів.


Не пропустіть